Cesta: OMA » Slovensko » Východné Slovensko » Prešovský kraj » Spiš » okres Poprad » mesto Vysoké Tatry » ulice » Chodník korunami stomov Bachledova dolina

Chodník korunami stomov Bachledova dolina, mesto Vysoké Tatry

Chodník korunami stomov Bachledova dolina je v Slovensko, Východné Slovensko, Prešovský kraj, Spiš, okres Poprad, mesto Vysoké Tatry, Spišská Magura, Tatranská Lomnica dĺžky 74 m

stravovanie

reštaurácia ¤

turistika

orientačný bod ¤, Bachledova dolina, horná stanica lanovky ¤

služby

toaleta ¤
Belianske Tatry

Blízke ulice

Chodník korunami stomov ¤, Chodník korunami stomov ¤

Chodník korunami stomov Bachledova dolina

ikona chodnik-korunami-stomov-bachledova-dolina

Chodník korunami stomov Bachledova dolina inde

v Malá Franková

Podpor projekt OMA:

QR kód na túto stránku http://mesto-vysoke-tatry.oma.sk/u/chodnik-korunami-stomov-bachledova-dolina

Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.

Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, fotky do Freemap galérie, články do wikipédie, ...

Zdroj dát

Mapové údaje pochádzajú z www.OpenStreetMap.org, databáza je prístupná pod licenciou ODbL. Mapový podklad vytvára a aktualizuje Freemap Slovakia (www.freemap.sk), šíriteľný pod licenciou CC-BY-SA. Fotky sme čerpali z galérie portálu freemap.sk, autori fotiek sú uvedení pri jednotlivých fotkách a sú šíriteľné pod licenciou CC a z wikipédie. Výškový profil trás čerpáme z SRTM. Niečo vám chýba? Pridajte to. Sme radi, že tvoríte slobodnú wiki mapu sveta.